Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
  1. Úvod
  2. O nás

BOSUJ - barefoot obuv pro děti a dospělé

 

Otevřeli jsme pro Vás v Náchodě prodejnu s barefoot obuví pro děti a dospělé. Prodejna je umístěna v ulici Komenského naproti prodejně kancelářské techniky Laštovic mezi prodejnami Optik do domu a Škvorecký café. Nabízíme Vám barefootovou a kompromisní obuv od českých i zahraničních výrobců v kategoriích letní, zimní i celoroční obuv, dětské capáčky a bačkory a další doplňkový sortiment.

 

Ortopedická podlaha MUFFIK

Ortopedické podlahy MUFFIK jsou určeny pro rozvoj správné chůze, držení těla a jeho celkovou posturu, zvláště pak pro posílení středu těla a hlubokého stabilizačního systému. Stimulace chodidel a balanční prvky podložek působí nejen jako prevence plochých nohou, propadlých kleneb, valgózních kotníků a kolen. Velkou úspěšnost má i při zmírnění a odstranění již vzniklých problémů.

Některé typy ortopedických podlah máme skladem, jiné můžeme objednat. 
 Zeptejte se nás a my Vám rádi s výběrem poradíme ! 

 

O nás

Kdo jsem?
Moje jméno je Monika Klikarová, jsem maminka 2 dětí, manželka ... a majitelka obchodu BOSUJ - barefoot Náchod. Baví mě šít, podniknout výlet s přáteli, posedět u dobré kávy a občas si ráda mlsnu čokoládu :).

Proč obchod s barefoot obuví?
S narozením syna Mikuláše (2017) mi moje předchozí zaměstnání přestalo dávat smysl a hledala jsem nějakou činnost, která by mě bavila, dala se dělat na mateřské, dávala mi smysl a do budoucna se stala mým zaměstnáním. Nápad otevřít barefoot obchod přišel, když jsem Mikymu sháněla první boty a zjistila, že v Náchodě není místo, kam bych mu je mohla jít zkusit, poradit se, koupit. Tehdy jsem k otevření vlastního obchodu neměla odvahu. S narozením dcerky Evičky času ještě ubylo, ale odvahy naopak přibylo. V dubnu 2021 bylo Evě 10 měsíců a já si řekla tak TEĎ A NEBO NIKDY ! Během 2 měsíců se mi podařilo objevit a přizpůsobit prostory, objednat boty a zařídit asi milion drobností, které je k podnikání třeba. V červnu 2021 Eva oslavila 1 rok a za týden jsme otvírali.

Proč tak krátká otvírací doba?
Odpověď Vás nepřekvapí ... 2 relativně malé děti, balancování mezi manželovou prací, školkou, rodinným životem a podnikám. Není to jen čas v obchodě, který je třeba podnikání věnovat, ale i večery, kdy děti spí a já řeším objednávky bot, účetnictví a další provozní věci. Do budoucna plánuji otvíračku rozšířit.

Bude e-shop?
... bude. Zprovoznit e-shop je další krok, který bych chtěla dříve nebo později udělat. Momentálně na to ale nemám kapacitu. Jsem komunikativní člověk a ráda si o barefootu osobně se zákazníky popovídám.

Poděkování
Poděkování patří mému manželovi Ondrovi a našim dětem, za trpělivost, kterou se mnou mají. Babičkám a dědečkům za podporu a hlídání vnoučat. Hlavním obchodním partnerům za výjimečné vztahy a v neposlední řadě děkuji VÁM, zákazníkům. Za přízeň a milá setkání v obchodě i mimo něj :).


Monika Klikarová

 


 

Fotogalerie z místa činu

Náš sortiment

 

                                   

 

 

 

Novinky

připravujeme

Otevírací doba

pondělí                    15 - 18

úterý                        15 - 18

středa                      zavřeno

čtvrtek                       9 - 12

pátek                         9 - 12

sobota                       9 - 12

neděle                     zavřeno

Kde nás najdete
BOSUJ - barefoot Náchod
Komenského 266
547 01 Náchod
 
Map
Kontakty
Monika Klikarová
Monika Klikarová
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz