Vážení zákazníci, zásoby e-shopu nemusí být stejné jako v kamenné prodejně. Pro bližší info nám, prosím, zavolejte nebo napište. Děkujeme.

O nás

BOSUJ - barefoot obuv pro děti a dospělé

 

Otevřeli jsme pro Vás v Náchodě prodejnu s barefoot obuví pro děti a dospělé. Prodejna je umístěna v ulici Komenského naproti prodejně kancelářské techniky Laštovic mezi prodejnami Optik do domu a Škvorecký café. Nabízíme Vám barefootovou a kompromisní obuv od českých i zahraničních výrobců v kategoriích letní, zimní i celoroční obuv, dětské capáčky a bačkory a další doplňkový sortiment.

 

O nás

Kdo jsem?
Moje jméno je Monika Klikarová, jsem maminka 2 dětí, manželka ... a majitelka obchodu BOSUJ - barefoot Náchod. Baví mě šít, podniknout výlet s přáteli, posedět u dobré kávy a občas si ráda mlsnu čokoládu :).

Proč obchod s barefoot obuví?
S narozením syna Mikuláše (2017) mi moje předchozí zaměstnání přestalo dávat smysl a hledala jsem nějakou činnost, která by mě bavila, dala se dělat na mateřské, dávala mi smysl a do budoucna se stala mým zaměstnáním. Nápad otevřít barefoot obchod přišel, když jsem Mikymu sháněla první boty a zjistila, že v Náchodě není místo, kam bych mu je mohla jít zkusit, poradit se, koupit. Tehdy jsem k otevření vlastního obchodu neměla odvahu. S narozením dcerky Evičky času ještě ubylo, ale odvahy naopak přibylo. V dubnu 2021 bylo Evě 10 měsíců a já si řekla tak TEĎ A NEBO NIKDY ! Během 2 měsíců se mi podařilo objevit a přizpůsobit prostory, objednat boty a zařídit asi milion drobností, které je k podnikání třeba. V červnu 2021 Eva oslavila 1 rok a za týden jsme otvírali.

Proč tak krátká otvírací doba?
Odpověď Vás nepřekvapí ... 2 relativně malé děti, balancování mezi manželovou prací, domácím vzděláváním, rodinným životem a podnikáním. Není to jen čas v obchodě, který je třeba podnikání věnovat, ale i večery, kdy děti spí a já řeším objednávky bot, účetnictví a další provozní věci. Do budoucna plánuji otvíračku rozšířit.

Poděkování
Poděkování patří mému manželovi Ondrovi a našim dětem, za trpělivost, kterou se mnou mají. Babičkám a dědečkům za podporu a hlídání vnoučat. Hlavním obchodním partnerům za výjimečné vztahy a v neposlední řadě děkuji VÁM, zákazníkům. Za přízeň a milá setkání v obchodě i mimo něj :).


Monika Klikarová